سئو و بهینه سازی

دانلود فیلم جدید اره Saw 8 Legacy 2017

63 بازدید

دانلود فیلم جدید Saw Legacy 2017 اره 8

دانلود فیلم اره 8 Saw Legacy 2017 با کیفیت بالا و لینک مستقیم

 

دانلود فیلم اره 8 :

فیلم اره 8 فیلم بسیار محیج و درآور قرن 21 که یکی از معروف ترین فیلم های سریال هست با ژانر ترسناک که افاد مختلفی در مرحله های در بازی اره قرار میگیرند و باید جان خود را نجات دهند . این فیلم دارای صحنه های خطرناکی هست که با دیدن این صحنه ها شاید حالمان خراب بشود ولی برای بعضی ها بسیار جذاب است .

خلاصه داستان فیلم saw 8 :

فیلم اره از 1 گرفته تا 7 موضوع افرادی است که اغلب گناهکارند و این شخصیت و رئیس اره این افراد را میدزدد و آن ها را در مراحل مختلف قرار میدهد که باید پای خود را قطع کنند و یا کار های دیگه تا جان خود را نجات دهند . این افراد اگه از این مراحل مختلف اره بگذرند لیاقت زندگی را بدست می آورند و اگر نتوانند میمیرند و افراد دیگری به این مراحل وارد میشوند . قسمت های اول که در یک حمام شروع میشود و یک نفر وسط دراز کشیده است و به ظاهر مرده است ولی خود نقش اصلی اره است که این بازی ها را طرح میکند .

اخبار فیلم اره 8 :

خبر ها حاکی از آن است که ساخت این فیلم شروع شده است بعد از 7 قسمت محیج اره که به نظر میرسید تمام شده است وای در آخر فیلم پیرمرد نقش اره میگوید فکر میکنید تمام شده است ؟ . بعد فیلم تمام میشود و این نشانه این است که این فیلم قرار است ساخته شود قبلا این فیلم نزدیک به شایعه بود یعنی هیج کس نمیدانست قرار است فیلم ساخته شود و اره 8 همراه شایعه در سایت های مختلف میچرخید که ما متوجه واقعیت این موضوع شدیم و این فیلم را داخل سایت قرار دادیم . به محض پخش فیلم این فیلم را داخل سایت قرار خواهیم داد .

 

کشور : آمریکا کانادا  سال ساخت : 2016/2017

بازیگر مطرح : توبین بل سال پخش : 2017

نویسندگان : Pete Goldfinger, Josh Stolberg

کارگردان : کوین گرویترت

 

عکس های فیلم اره

 

لینک های دانلود فیلم اره 8

حجم : ؟ مگابایت فرمت : ؟

دانلود فیلم اره با لینک مستقیم

دیدگاه شما