سئو و بهینه سازی

فرکانس جدید شبکه من و تو | شبکه من و تو یاهست

3,651 بازدید

فرکانس جدید شبکه خارجی فارسی منوتو یاهست

آدرس و فرکانس دقیق جدید شبکه من و تو

عکس فرکانس جدید شبکه من و تو | شبکه من و تو یاهست

شبکه اسرائیلی منوتو که خبر های فساد در این سایت هر روزه به گوش میرسه در تلاش است سری دوم برنامه مزخرف استیج رو پخش کنه که کلا برنامه ای هست که خوانواده هارو از هم میپاشونه و ترغیب برای غرب گرایی و گوش دادن به آهنگ های غیر مجاز و صدای دختر که گناه شرعی داره همواره خوانواده هارو تهدید میکنه . این شبکه فکر و ذهن جوانامونو تهدید میکنه که خیلی نگران کننده هستش .

اخیرا انگار فرکانس شبکه منوتو رو بستن که خبر خوبی میتونه باشه چون دیگه شاهد تخریب خوانواده ها نیستیم . با استفاده از نویز که میندازن باعث میشه که شبکه منوتو یاهست دیگه نیاره که مشکل بزرگی برای بعضی ها هستش که دغدغه غرب گرایی رو دارن هستش . اگر ما وقت این برنامه ها رو به کار های دیگمون بدیم مطمعنا بسیاری از مشکلات خوانواده ها و پیشرفت جامعه درست میشه .امیدواریم که بتونیم به بهترین نحو جوانانمونو تربیت و تحویل به جامعه بدیم .

  1. محمد پاسخ داده:

    من نمیدانم چرا افرادی مثل شما کل دنیا را فاسد و خائن میدانند و برنامه های تلویزیون غیر از تلویزیونهای دولت ایران را مخرب میدانند در حالیکه فاسدتر از شماها کس دیگری نیست و مخربتر و دروغگو تر از تلویزیونهای دولتی ایران تلویزیون دیگری نیست

دیدگاه شما